• Sk. Lie 14th, 2024

  Vandens kokybė pramonėje ir mechaniniai vandens filtrai

  ByRedakcija

  Sau 4, 2023

  Dar šią vasarą garsiai nuskambėjo klausimas, kuris sukėlė daug diskusijų – ar vandeniu iš vandens maišytuvo restoranas turi vaišinti nemokamai ar visgi apmokestinti? Šis klausimas kilo dėl to, kad esant karštai vasarai, vandens vartojimo kiekiai išauga ir viešosioms vietoms padidėjusios išlaidos komunalinėms paslaugoms gali tapti rimta finansine našta. Tačiau, ar tikrai žinote, kokį vandenį jums patiekia restorane tiesiai iš vandens maišytuvo? Ar verčiau susimokėtumėte už jį, jei žinotumėte, kad jo kokybė yra nepriekaištinga, nes ta vieta pasirūpino mechaniniais vandens filtrais? Ši tema diskusijoje, deja, nebuvo paliesta.

   

  Ar vandens kokybė keičiasi? 

   

  Keliaudami po Lietuvą, lankydamiesi kituose miestuose, miesteliuose ar mažesnėse gyvenvietėse, tikriausiai, jaučiate, kad geriamas vanduo iš vandens maišytuvo skiriasi nuo jums įprasto jūsų namuose? O kartais net ir klausiate vietos, kurioje esate svečias, ar vanduo iš vandens maišytuvo yra saugus gerti? Šis klausimas ypač populiarus Vakarų Lietuvoje, pajūryje, Neringoje ir kituose miestuose bei regiono gyvenvietėse dėl aptinkamo gan didelio flourido kiekio. Šio regiono vandentvarkos specialistai rūpinasi, kad jo kiekis neviršytų normos, bet ypač šiame regione reikia daugiau pastangų šalinti nesaugias medžiagas iš vandens atvirkštinio osmoso būdu.

  Vandens kokybė kisti gali ir nuo išorinių veiksnių, todėl, jei šiandien jūsų namuose vandens kokybė atitinka visas normas, nebūtinai tai gali likti ir po metų. Čia padės vandens tyrimas, kuris yra nebrangi, greita procedūra, bet būtina, jei rūpinatės savo sveikata, savo namų švara.

   

  Kodėl pramonėje naudojami filtrai skiriasi nuo buitinių? 

   

   

  Verslo srityse, kur vandens sunaudojimas yra didelis, mechaninis vandens filtras turi atitikti suvartojamo vandens kiekio apimtis, kitu atveju jis bus nepajėgus pilnai atlikti savo funkcijos.

  Populiariausias ir dažniausias pramonės pasirinkimas – tai nerūdijančio plieno, didelio našumo filtras, kuris gali būti skirtingų dydžių ir atlikti tik tas funkcijas, kurių reikalauja vandens problematika ir rekomenduoja vandentvarkos specialistai. Nerūdijantis plienas užtikrins vandens filtro ilgaamžiškumą, efektyvų veikimą, o jame sudiegtos naujausios technologijos – paprastą valdymą ir patogumą.

   

  Kaip ir kur įsigyti pramonei skirtus vandens filtrus? 

   

  Renkantis brangią ir ilgalaikę techniką pirmiausia reikėtų konsultuotis tiesiai su specialistu, kuris tik įvertinęs jūsų vandens kokybę, atlikęs vandens tyrimą, gavęs visą informaciją apie verslo veiklos pobūdį, suvartojamo vandens kiekį ir kitus parametrus, galės rasti geriausią sprendimą. Rekomenduojama nesirinkti vandens filtrų savarankiškai, kadangi esant paramterų neatitikams, įrengimai ne tik neatliks savo funkcijos, tačiau ir gali negrįžtamai sugesti ir dar labiau pabloginti vandens kokybę. Skaitykite D.U.K apie vandens filtrus paspaudus čia.