• Sk. Lie 14th, 2024

  Kaip išsirinkti tinkamas plyteles?

  ByRedakcija

  Rgs 23, 2022

  Plytelių pasirinkimas namams yra labai svarbus, nes reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių. Turite nepamiršti, kad ne visos plytelės yra vienodos. Paprasčiau tariant, sprendžiant dėl ​​numatytos programos, reikia atsižvelgti į daugybę skirtumų. Štai keletas patarimų, kurie padės išsirinkti tinkamas plyteles jūsų namams.

  Nuspręskite dėl patvarumo (keraminės ir porcelianinės plytelės)

  Tinkamų plytelių pasirinkimą palengvina vertinimo sistema, vadinama PEI skale, kurioje plytelių paviršius klasifikuojamas nuo 1 iki 5 klasės, o 1 yra mažiausiai atsparus, o 5 – labiausiai atsparus dilimui. Nors ant sienų tinka bet kokia plytelė, grindų plytelėms reikia daugiau patvarumo, kad būtų atsparios pėsčiųjų eismo poveikiui. 2 ar aukštesnės klasės plytelės yra puikus pasirinkimas lengvoms gyvenamosioms patalpoms, o 3 ar aukštesnės klasės plytelės idealiai tinka intensyvaus eismo vietose, pavyzdžiui, virtuvėse ir kambarių įėjimuose.

  Pasirinkite dydį

  Geriausios plytelės svyruoja nuo mažų 3/8 colių mozaikų iki 5 x 10 colių porceliano plokštės ir kt. Norint nustatyti plytelių dydį pagal kambarį, reikia užfiksuoti proporcingą ir santykinę išvaizdą. Tai galite pasiekti sumontavę bent 3 tos pačios medžiagos gabalus. Didesnių plytelių naudojimas gali padėti apriboti skiedinio rašto poveikį, todėl erdvė atrodo erdvesnė ir didesnė.

  Spalvų taisyklės

  Žinoma, jūs pasirenkate, kokios spalvų schemos tinka jūsų kambariui. Tačiau čia yra keletas pagrindinių taisyklių, į kurias reikia atsižvelgti. Šviesesnės spalvos padidina erdvę, o tamsesnės suteikia šilumos ir gerai paslepia nešvarumus. Kita vertus, neutralios spalvos padaro jūsų erdvę lankstesnę dekorų ir aksesuarų, kuriuos norite įdėti, atžvilgiu. Dirbtinės akmens plytelės ir natūralus akmuo skirsis kiekvieną kartą jas gaminant, todėl prieš rinkdamiesi geriau apžiūrėkite keletą dalių.

  Tekstūros

  Tekstūrinės arba matinės apdailos plytelės yra mažiau slidžios, palyginti su lygiomis ar blizgiomis. Todėl geriausia naudoti tekstūruotos arba matinės apdailos plyteles kaip grindų dangą vietose, kuriose yra drėgmės, pavyzdžiui, vonios kambariuose ir virtuvėse. Priešingai, blizgios ir lygios plytelės geriausiai tinka vonios sienoms ir kt.

  Pasirinkite stilių

  Kaimiškos arba akmeninės išvaizdos plytelės ir apverstas marmuras puikiai atrodo prie bet kokio interjero. Jie taip pat puikiai slepia nešvarumus. Kita vertus, marmurinės plytelės suteikia formalesnę išvaizdą. Baltos „metro“ plytelės visada yra madingos, o stiklo ir metalo plytelės dažniausiai naudojamos kartu su keraminėmis plytelėmis ir natūraliais akmenimis, kad būtų sukurtas unikalus įrengimas.

  Parašykite komentarą