• Št. Bal 20th, 2024

  Kas yra pirkėjo displėjai ir kam jie reikalingi?

  ByRasytojas

  Kov 27, 2024 ,

  Pirkėjo displėjai – modernūs prietaisai, labai plačiai naudojami parduotuvėse, baruose, restoranuose, viešbučiuose, pramogų centruose ir visose kitose klientų aptarnavimo vietose. Tai ekranai, monitoriai leidžiantys klientams matyti savo užsakymą, mokamą sumą, nuolaidas ar kita lojalumo informaciją atsiskaitymo proceso metu. Detalizuotą informaciją galima matyti, nenutraukiant apmokėjimo proceso. Pirkėjo displėjai užtikrina geresnę verslo kokybę ir sklandesnę klientų apsipirkimo patirtį.

  Kuo išsiskiria pirkėjo displėjai?

  •         didelė galia;
  •         moderni POS sistema;
  •         platus matymo kampas;
  •         geras ekrano įskaitomumas ir ryškumas net ir pastačius saulės apšviestoje vietoje;
  •         ideali rezoliucija;
  •         ilgaamžiškumas;
  •         lengvas pritaikymas ir suderinamumas;
  •         lengvas perkėlimas iš vienos vietos į kitą dėl nedidelio prietaiso svorio;
  •         estetiška išvaizda.

  Kodėl verta turėti pirkėjo displėjus?

  Pirkėjo displėjai ne tik pagerina klientų apsipirkimo patirtį, bet ir kuria pasitikėjimą, užtikrindami informacijos tikslumą. Galima pasirinkti, kurioje vietoje ant prekystalio stovės prietaisas, kad klientai galėtų jį geriau matyti. Svarbu nepamiršti ir švaros palaikymo. Kasos vaizdas visada atrodo estetiškiau, kai displėjus yra tinkamoje, patogioje vietoje ir visada švarus.

  Ką klientai mato displėjaus ekrane?

  Pirkėjai ekrane mato savo prekių sąrašą, tuo metu kai produktus skenuoja kasininkas. Taip pat galima matyti ir perkamos paslaugos pavadinimą bei sumą (pavyzdžiui, viešbučiuose). Ekrano kampe iš karto matosi, kokia susidaro visų prekių bendra mokėjimo suma. Kai prekių daug – galima slinkti jutiklinį ekraną. Tiesa tokią funkciją turi ne visi pirkėjo displėjai.

  Nuskaičius visas prekes, ekrane pasirodo apmokėjimo suma ir raginimas naudotis kortele, telefono programėle arba atsiskaityti grynaisiais pinigais. Po apmokėjimo ekrane pasigirsta pyptelėjimas ir atsiranda patvirtinimo pranešimas.

  Kur įsigyti?

  Pirkėjo displėjus galima nusipirkti specializuotose įmonėse, kurios prekiauja įvairia prekybine įranga. Labai svarbu įsigyti tik patikimo gamintojo prekes. Taip pat reikės mokėti ir pritaikyti pirkėjo displėjaus nustatymus pagal savo veiklos sritį. Šių prietaisų pasirinkimas šiuo metu labai platus, tad tikrai galima rasti pirkėjo displėjų, kuris geriausiai atitiktų jūsų verslo poreikius. Taip pat reikėtų pasidomėti plačiau, nes pagal įstatymus kai kurioms veikloms šie prietaisai yra privalomi.