• Sk. Geg 26th, 2024

  Kaip padidinti internetinio puslapio srautą?

  ByRedakcija

  Rgs 23, 2022

  Daugelis įmonių stengiasi sugalvoti naujų ir novatoriškų būdų, kaip padidinti svetainės srautą. Internete yra daug klaidingos informacijos apie tai, kaip pritraukti daugiau lankytojų, todėl gali vėl ir vėl naudoti tas pačias pavargusias strategijas, o teigiamų rezultatų nepamatysi.

  Jei norite padidinti svetainės srautą tiek natūraliais, tiek mokamais būdais, pateikiame būdus, kaip tai galite padaryti.

  Atlikite raktinių žodžių tyrimą

  Į turinį visada įtraukite atitinkamus raktinius žodžius. Raktažodžiai turi būti vartojami natūraliai, o ne taip įkišti į turinį, kad jie atitrauktų pagrindinę mintį ar atitrauktų skaitytojo dėmesį. Svarbu visame turinyje naudoti raktinius žodžius, pvz., metaaprašą, puslapio pavadinimą, URL, antraštes ir kelis kartus per visą kūrinį.

  Norėdami atlikti raktinių žodžių tyrimą, galite naudoti tokius įrankius kaip Moz, Ahrefs ir SEMrush. Šios svetainės rodo, kokius raktinius žodžius naudoja konkurentai, kaip dažnai žmonės ieško pagal raktinius žodžius, kiek brangus raktažodis kainuoja už skelbimus, susijusius su mokesčiais už paspaudimą, susijusius raktinius žodžius ir daug daugiau vertingos informacijos, padedančios vadovautis raktinių žodžių strategija. Taip pat visada galima samdyti SEO agentūrą, nes jos gali pasiūlyti vertingų įžvalgų ir atlikti auditą, kad nustatytų problemas, dėl kurių jūsų svetainė gali būti rodoma paieškos sistemose.

  Kurkite įsimintiną turinį

  Neužtenka vien paskelbti turinį; turite sukurti įsimintiną ir triukšmingą turinį. Tiesą sakant, naudingas ir įsimintinas turinys yra vienas geriausių būdų padidinti svetainės srautą.

  Žmonės naudojasi „Google“, kad rastų konkrečius, išsamius ir tikslius atsakymus į savo klausimus, o jūsų turinys turėtų pateikti šiuos atsakymus. Tiesą sakant, svetainės, kuriose yra tinklaraščio turinio, sukuria 434 % daugiau paieškos sistemos indeksuotų puslapių nei tos, kuriose jo nėra. Be to, svetainės, kuriose išleidžiama daugiau nei 16 pranešimų per mėnesį, sulaukia beveik 3,5 karto daugiau srauto nei tos, kuriose publikuojami nuo 0 iki 4 straipsnių.

  Esmė ta, kad kai rūpinatės savo kuriamu turiniu, reguliariai skelbiate ir tyrinėjate, ką nori matyti jūsų auditorija, interneto srautas turėtų pagerėti.

  Palaikykite aktyvią socialinę žiniasklaidą

  Socialinė žiniasklaida yra didžiulė, kad pritrauktų lankytojus. Štai keletas būdų, kaip jį naudoti norint padidinti svetainės srautą:

  • Skelbkite turinį (tinklaraščius, el. knygas, infografiką, vaizdo įrašus ir kt.) savo socialinės žiniasklaidos platformose
  • Bendraukite su sekėjais atsakydami jiems, paskelbdami jų turinį ir pažymėdami juos
  • Naudokite atitinkamas grotažymes
  • Atnaujinkite nuorodą savo biografijoje, kad reklamuotumėte naują turinį, kai jis pasirodys
  • Pakeiskite viršelio nuotrauką, kad reklamuotumėte naują turinį

   

  Parašykite komentarą