• Št. Bal 20th, 2024

  Kaip išsirinkti bokso pirštines pradedantiems?

  ByRedakcija

  Rgs 23, 2022

  Nesvarbu, ar nusprendėte tapti kitu Taisonu, ar tiesiog norite įgyti geresnę formą – norint sėkmingai boksuoti, reikia pasirinkti tinkamą bokso krepšį ar kikbokso pirštines. Kadangi rinkoje yra šimtai skirtingų dydžių ir prekės ženklų variantų, gali būti sunku nustatyti, kurios pirštinės yra patikimos ir funkcionalios.

  Svarbu rasti tinkamą bokso pirštinių porą, ypač jei esate pradedantysis. Pirštinės ne tik padeda apsisaugoti nuo sužalojimų, bet ir atlieka pagrindinį vaidmenį užtikrinant treniruočių kokybę. Jei kyla problemų nustatant, kokio dydžio bokso pirštines turėtų įsigyti moterys arba kaip nusipirkti bokso pirštines pradedantiesiems, sukūrėme vadovą, kuris padės.

  Kaip išsirinkti bokso pirštines pradedantiems?

  Nesvarbu, ar esate patyręs boksininkas, ar pradedantysis boksininkas, pirmiausia turėsite pagalvoti apie saugumą. Norite pasirinkti pirštines su tinkamu paminkštinimu, kuris apsaugotų kumščius ir tinkamą riešą, kad būtų galima atlikti didelį poveikį. Rasti tinkamo tipo bokso ir kikbokso pirštines yra labai svarbu tiek našumui, tiek saugai. Įvairių svorių, dydžių, tipų ir prekių ženklų supratimas gali padėti pradedantiesiems informuoti prieš priimant pirkimo sprendimus.

  Kokio svorio bokso pirštines geriausia pirkti?

  Pirštinės būna įvairių svorių ir dydžių. Svoris matuojamas OZ ir svyruoja nuo 10 oz iki 20 oz. Dydis nustatomas pagal paminkštinimo kiekį pirštinių viduje. Sunkesni svoriai suteikia papildomų apsaugos sluoksnių, tačiau paprastai sumažina štampavimo greitį. Sunkesnės pirštinės taip pat gali būti naudojamos jėgos treniruotėms, o lengvesnės pirštinės gali būti naudojamos greičio treniruotėms.

  Geriausios bokso pirštinės pradedantiesiems yra didesnio dydžio, nes padeda apsisaugoti nuo traumų. Didėjant įgūdžių lygiui, boksininkai paprastai jaučiasi saugesni naudodamiesi lengvesnėmis pirštinėmis. Bokso pirštinės turėtų jaustis patogiai, bet tvirtai priglusti. Pirštų galiukai turi būti šalia pirštinių viršaus su riešų apvyniojimu.

  Bokso pirštinės nėra susijusios su lytimi. Konkretus dydis priklauso nuo asmens, jo rankų dydžio ir to, kam jie naudoja pirštines, nesvarbu, ar tai treniruotės, ar kova. Štai keletas tipiškų pirštinių dydžio nurodymų.

  Bokso pirštinių dydžiai vyrams

  • Mažiau nei 45 kilogramai: naudokite 6–8 uncijų pirštines
  • 45 – 68 kilogramai : naudokite 8–12 uncijų pirštines
  • 68 –80 kilogramų: naudokite 12–16 uncijų pirštines
  • Daugiau nei 80 kilogramų: naudokite 16+ oz pirštines

  Bokso pirštinių dydžiai moterims

  45 – 56 kilogramai: naudokite 10 uncijų pirštines

  56 – 68 kilogramai: naudokite 12 uncijų pirštines

  Daugiau nei 68 kilogramai: naudokite 14 uncijų pirštines

  Apskritai, 12 uncijų ir 16 uncijų pirštinės yra tinkamos treniruotėms maišų mušimui. Vaikiškoms bokso pirštinėms svarbiausia yra įsitikinti, kad paminkštinimas yra pakankamai storas, kad apsaugotų pirštines, visiškai uždengtų visą kumštį ir leistų laisvai judėti. Vaikiškos kikbokso pirštinės dažnai bus daug didesnės nei suaugusiųjų pirštinės, bet ir daug lengvesnės. Dauguma jų prasidės maždaug 6 uncijos.

   

  Parašykite komentarą