• Sk. Geg 26th, 2024

  Kodėl neturėtumėte patys taisyti telefono?

  ByRedakcija

  Lap 9, 2023
  Kodėl neturėtumėte patys taisyti telefono

  Nors norisi pačiam taisyti telefoną, savarankiškam telefono taisymui yra keletas svarbių trūkumų. Skirtingai nuo kitų elektronikos prietaisų ar daiktų, kuriuos gali būti paprasta taisyti ar keisti, pavyzdžiui, automobilio oro filtro keitimas, telefono taisymas yra sudėtingesnis dėl daugelio mažų, judančių dalių. Telefono taisymas savo jėgomis greičiausiai sukels daugiau žalų jūsų telefonui ir padidins finansines išlaidas. Todėl telefonų taisykla yra ta vieta, kurioje turėtumėte taisyti savo mobilųjį įrenginį.

  Dingsta garantinis taisymas

  Kai bandote patys taisyti telefoną, greičiausiai anuliuojate jo garantiją. Anuliavus garantiją, tai reiškia, kad telefoną gamintojas nebetvarkys arba nepakeis nemokamai, jei ateityje jis suges.

  Net jei manote, kad garantijos anuliavimas yra priimtinas, vis tiek rekomenduojame netaisyti telefono savo jėgomis. Kaip minėta anksčiau, telefono taisymui reikalingi įvairūs įrankiai, tinkama darbo erdvė, taip pat gilios žinios ir patirtis telefono taisymo srityje. Tikėtina, kad bandydami taisyti telefoną be tinkamų įrankių, darbo vietos ir patirties, tik pabloginsite situaciją ir dar labiau sugadinsite telefoną.

  Galite neturėti pakankamai patirties

  Jei jūsų telefonas turi rimtesnių problemų nei paviršutiniškas įbrėžimas, pavyzdžiui, įtrūkęs ekranas, jums reikės gilesnių žinių ir pažangesnės įrangos, kad galėtumėte jį sutaisyti. Telefonų problemos, atsirandančios dėl programinės arba aparatinės įrangos gedimų, reikalauja specialių aušinimo ir šildymo technikų bei papildomų įrankių taisymui. Vidutinis telefono vartotojas neturi tinkamų įrankių ir pakankamai erdvės, kad galėtų atlikti tokį telefono remontą. Todėl naudingiau samdyti apmokytą specialistą, turintį tinkamus įrankius ir darbo vietą sugedusio telefono taisymui. Dauguma apmokytų telefonų taisytojų gali efektyviai ir tiksliai sutaisyti telefoną, nes turi reikiamus įrankius ir šimtus valandų patirties.

  Galite dar labiau pažeisti savo įrenginį

  Kaip minėta anksčiau, bandydami patys taisyti telefoną, tikėtina, kad jį dar labiau sugadinsite, ypač jei neturite patirties taisant telefonus. Kiekvienas telefonas turi šimtus judančių dalių, o jo taisymui reikia įvairių ir gilių žinių bei patirties.

  Vienas iš galimų scenarijų, kaip galite dar labiau sugadinti telefoną, yra toks: jei turite įtrūkusį „iPhone 11 Pro“ ekraną ir norite patys jį pakeisti, galite padaryti tai neteisingai. Galite įdėti ekraną netinkama puse arba užteršti jį dulkėmis, dėl ko, įdiegus ekraną į telefoną, jis gali atrodyti nešvarus. Be to, galite susižeisti dėl stiklo šukių.

  Šios problemos ateityje kainuos dar daugiau pinigų, norint pakeisti ekraną. Kur kas paprasčiau ir ekonomiškiau samdyti profesionalą, kad jis pakeistų ekraną ar sutvarkytų jūsų telefoną.