• Pn. Bir 14th, 2024

  Baidarių nuoma: kas svarbiausia?

  ByRasytojas

  Geg 31, 2023

  Yra daug priežasčių, kodėl baidarės turi tapti aktyvaus gyvenimo būdo dalimi, o kai kurios iš jų yra psichinės ir fizinės naudos. Jei nuspręsite laikinai išsinuomoti baidarę galite pasinaudoti nauda: išbandykite, pažiūrėkite, kaip jums šis pomėgis patinka – ir tada, kai būsite tikri, kad baidarės jums tikrai patinka, galite nusipirkti. Pateikiama keletas privilegijų ir priežasčių, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę išsinuomoti baidarę.

  Kokią baidarę nuomotis?

   

  Jei esate naujokas, galbūt nepastebėsite baidarių skirtumų, kai jums reikalinga baidarių nuoma. Atkreipkite dėmesį, kad kiekviena baidarė turi skirtingą dizainą ir paskirtį.

   

  • Naujokams, jei ketinate trumpam išsinuomoti baidarę ramiame ežere, jūsų patirtį geriausiai atitiks pramoginės baidarės. Šio tipo baidarės yra didžiulės, todėl galite pasikliauti jos stabilumu, atsižvelgiant į tai, kad esate naujas irkluotojas. Plačios baidarės padės mėgautis plaukiojimu nesijaudinant dėl ​​savo saugumo.

   

  • Jei baidarę nuomojatės ilgesniam laikui, geriausias pasirinkimas bus turistinės baidarės. Šis stilius sukurtas taip, kad kelionėje būtų galima laikyti maistą ir įrangą. Turistinės baidarės, kurios yra siauresnės, yra rekomenduojamos labiau nei pramoginės baidarės, jei planuojate plaukti į atvirą vandenį. Turistinės baidarės yra skirtingų dydžių. 

   

  • Ilgesnės baidarės naudojamos kelių savaičių ekspedicijoms. Baidarė sukurta taip, kad ji galėtų laikyti daugiau maisto ir kitų daiktų.

   

  • Dieninės turistinės baidarės yra trumpesnės. Jums nereikės ilgesnės, jei naudosite baidarę tik vieną dieną. Šios baidarės tiks naujokams, keliautojams su vaikais arba tiems, kurie nori pažvejoti.

   

  Jei vis dar neapsisprendėte, kurią baidarę išsinuomoti, geriau papasakokite baidarių nuomos specialistui apie savo kelionės detales. Jis gali jums pasakyti, kuri baidarė jums tiks geriausiai. Visi žmonės skirtingi: jums gali patikti baidarių nuoma su nakvyne, jei keliaujate su šeima ar draugų kompanija. 

   

  Kai kurie baidarininkai, net ir patyrę, mėgsta irkluoti su kompanionu. Nepamirškite, kad renkantis baidarę nėra klaidingo sprendimo, todėl mėgaukitės pasirinkimo laisve tarp visų galimų variantų. Tai yra baidarių nuomos pranašumai – jei tandemo patirtis neteikia jums pasitenkinimo, kitą kartą galite išbandyti solo baidarę.

   

  Related Post