• Pn. Bir 14th, 2024

  Auksiniai žiedai moterims: kaip nesuklysti renkantis?

  ByRasytojas

  Geg 28, 2023 ,

  Gražūs juvelyriniai dirbiniai – kiekvienos moters puošmena, o dailus auksinis žiedas privalo būti kiekvienoje papuošalų dėžutėje. Labai svarbu išsirinkti tokį žiedą, kuris geriausiai tiks prie jūsų stiliaus ir išryškins jūsų asmenybę.

  Visi puikiai žino, kad auksiniai žiedai – pagrindiniai moterų papuošalai ir nebūtinai tik per vestuves. Auksas vertinamas nuo seno, todėl įsigijus tokį papuošalą galima ne tik parodyti aukštą savo statusą, bet ir atrodyti elegantiškiau bei madingiau. Tinkamai pasirinkti šie juvelyriniai dirbiniai atspindi dailiosios lyties asmenybės bruožus ir puikiai papildo aprangos stilių, kaip detalės.

  Auksiniai žiedai dabar turi labai skirtingus dizainus, todėl renkantis sau gražiausią ir tinkamiausią, derėtų atsižvelgti į kelis svarbius kriterijus.

  Patarimai, kurie padės išsirinkti geriausią žiedą iš aukso:

  • Įsitikinkite, kad pasirinktas dirbinys yra pagamintas iš gryno, švaraus ir aukštos kokybės aukso. Tikrinkite karatus, prabą ir konsultuokitės su pardavėja – ji galės papasakoti plačiau apie parduodamų žiedų kokybę ir parodyti reikiamus sertifikatus.
  • Auksiniai žiedai gai skirtis atspalviais. Galite įsigyti geltono, raudonojo arba baltojo aukso gaminius. Spalvą galite derinti prie savo odos atspalvio.
  • prieš pirkdami žiedą, sužinokite, koks jos svoris, nes tai gali ženkliai paveikti papuošalo kainą. Kuo žiedas sunkesnis – tuo ir kainuos brangiau.
  • Atminkite, kad auksas visada sėkminga ir nenuvertėjanti investicija. Todėl verčiau jau negailėti ir skirti daugiau pinigų gražiam auksiniam žiedui.
  • Labai svarbu išsirinkti tinkamo dydžio žiedą. Priešingu atveju jis gali netilpti ant piršto arba kristi nuo jo. Jeigu nėra galimybės gyvai pasimatuoti juvelyriniu dirbinių – išmatuokite piršto storį namuose. Atminkite, kad, reikalui esant, žiedus galima nunešti pas juvelyrą ir susiaurinti ar praplatinti. To kartais prireikia moterims, pavyzdžiui, po gimdymo.
  • Jau prieš vykdami į juvelyrinių dirbinių parduotuvę, pasidairykite įvairių žiedų modelių internetu. Tiksliai žinodami savo skonį – greičiau išsirinksite pirkinį. Įvairius auksinius žiedus galima įsigyti neskubant ir internetinėse parduotuvėse.

  Kai sunku apsispręsti, kokį auksinį žiedą išsirinkti, visada galite pasikonsultuoti su mados ekspertais, kurie iš šalies gali geriau įvertinti jūsų stiliaus braižą ir atvirai jums patarti.

  Related Post