• Pn. Bir 14th, 2024

  Populiariausios sekso žaislų kategorijos

  ByRedakcija

  Spa 14, 2022
  Moteris laikanti vibratorių

  Šiais metais visame pasaulyje sekso žaislų industrija sugeneravo apie 26 milijardus eurų pajamų. Manoma, kad po kelių metų ši industrija generuos apie 50 milijonų eurų. Tai tik įrodo, kad sekso prekių industrija nuolatos populiarėja ir auga. Anglijoje buvo atliekama apklausa, kurioje paaiškėjo, kad kas trečia moteris turi bent po vieną sekso žaislą. Šių dienų rinkoje galima atrasti ne tik skirtingų kategorijų sekso žaislus, bet ir skirtingų gamintojų.

  Kad išsirinktumėte sau pirmą žaislą, visuomet siūloma pagalvoti apie tai, kas jums labiausiai patinka. Galbūt norite sekso žaislus naudoti su savo antrąją puse, o galbūt vieni? Galima pasidžiaugti, kad visi sekso žaislai yra suskirstomi į tam tikras kategorijas, tad išsirinkti tinkamiausią žaislą yra lengviau.

  Užpakalio kištukai

  Užpakalio kištukai yra žaislas, kuris dedamas į išangę. Vien jau iš pavadinimo galima nuspręsti kaip jis yra naudojamas – įkišate jį į užpakalį ir laikote. Šie žaislai puikiai stimuliuoja išangę ir suteikia malonumo pojūtį.

  Šių kištukų galite rasti skirtingų formų, dydžių su vibracijomis arba be.

  Dildo

  Dildo yra nevibruojantys falo formos žaislai, kurie skirti įsiskverbti į moters vaginą. Kai kurie dildo atrodo lygiai taip pat kaip vyriška varpa bei turi žmogaus odos atspalvius ir venas. Šie žaislai yra yra gaminami iš įvairių medžiagų, tad galite rasti pagamintų iš silikono, gumos ar stiklo. Jų dydžiai gali svyruoti nuo kelių centimetrų iki keliasdešimt.

  Masturbatoriai

  Kiekvienam vyrui masturbacija yra įprasta veikla, kurios metu liečia lytinius organus, kad pajaustų susijaudinimą. Kad visą procesą palengvintų ir suteikti dar daugiau malonumo, tam buvo sukurti masturbatoriai. Masturbuodamiesi vyrai gali geriau pažinti savo kūną, pajausti malonumą iš išlaisvinti savo susikaupusią seksualinę įtampą.

  Dauguma masturbatorių yra sukurti su vaginos imitacija, tačiau galite rasti žaislų, kurie imituos ne tik vaginą, bet ir burną. Šie žaislai yra labai skirtingų dydžių, vieni gali būti vos keli centimetrai, o kiti keliasdešimt.

  Dabar galima atrasti vibruojančių masturbatorių, kurie ne tik vibruoja, tačiau juda aukštyn ir žemyn.

  Related Post