• Št. Bal 20th, 2024

  Ar sužadėtuvių žiedas privalo būti su deimantu

  ByRedakcija

  Sau 14, 2023

  Jeigu galvojate apie pasipiršimą, tuomet tikriausiai klausiate savęs ar sužadėtuvių žiedas privalo būti su deimantu? Sužadėtuvių žiedai neprivalo būti su deimantais ir yra daugybė unikalių stilių be deimanto. Pasiruošimas pasipiršimui gali būti nervingas laikas, nuo vietos planavimo iki tobulo žiedo partnerei pasirinkimo. Sužadėtuvių žiedas yra neatskiriama pasiūlymo dalis, kuri simbolizuoja jūsų atsidavimą ir pažadą savo partnerei.

  Vyras pirkdamas sužadėtuvių žiedą gali praleisti vidutiniškai tris mėnesius. Reikėtų neskubėti, apsvarstyti ir peržiūrėti visoje rinkoje esančius pasiūlymus. Tikriausiai nėra stiliaus kuris tiktų visiems jaunikiams ir nuotakoms. Tradiciniai deimantai yra populiariausias brangakmenių pasirinkimas tarp žiedo dizainų, tačiau yra daug variantų, į kuriuos galite atsižvelgti.

  Kodėl verta rinktis sužadėtuvių žiedą su deimantais?

  Pasirinktas brangakmenis bus žiedo centre ir tai nulems jo išvaizdą. Deimantai yra populiariausias ir tradiciškiausias pasirinkimas dėl išvaizdos ir praktiškumo. Tai yra parodomas gestas, kad atiduodate atsidavimą ir pagarbą savo mylimam žmogui. Tačiau deimantai yra ne vien dėl šios priežasties tokie populiarūs.

  Deimantas ant žiedo yra puikus pasirinkimas, nes jis yra pagamintas iš tvirtos medžiagos, kuri traukia kiekvieno žmogaus akį. Jie turi neutralias spalvos, todėl sukuria universalumą žiedui. Jie taip pat nesilieja su plaukais, odos atspalviu ir drabužiais.

  Žmonės deimantą vertina kaip poros atspindį: amžinas viso gyvenimo įsipareigojimas vienas kitam.

  Alternatyvūs brangakmeniai sužadėtuvių žiedui

  Nors populiariausi žiedai yra su deimantais, tačiau yra ir kitų pasirinkimo stilių.

  • Agatas – žalios, raudonos, mėlynos ir violetinės spalvos agatas yra kilęs iš vulkaninės uolienos ir simbolizuoja jėgą ir apsaugą santykiuose.
  • Apatitas – mineralas, randamas rožinės, mėlynos arba violetinės spalvos.
  • Granatas – šie papuošalai dažniausiai būna raudonos spalvos ir reiškia įsipareigojimą, atsidavimą vienas kitam – svarbų pažadą.
  • Rubinas – kraujo raudonumo brangakmenis perteikia dviejų žmonių meilę ir draugystę, simbolizuoja ugnį, laimę ir širdies atsivėrimą.
  • Smaragdas – vienas iš rečiausių brangakmenių, smaragdas simbolizuoja honorarą ir apsaugą nuo blogio ir ligų.
  • Moissanite: jie tapo ekonomiška alternatyva deimantams, siūlo panašų patvarumą ir estetinę išvaizdą kaip tradicinis brangakmenis.